Vitajte na ostrove Berk, ostrove drakov. Vstúpte aj vy a vytvorte svoj osud po boku draka!
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Vzor registračnej karty

Goto down 
AutorSpráva
Škyťák
Náčelník
avatar

Počet príspevkov : 89
Join date : 07.08.2016

OdoslaťPredmet: Vzor registračnej karty   Pi august 12, 2016 7:55 pm

Takže, prvým krokom registrácie ste sa úspešne dostali. Teraz vás čaká náročnejšia úloha - vyplniť túto kartu.
Prvé, čo musíte urobiť, je vytvoriť si novú tému vo fóre Registrácia. Tému nazvete menom svojej postavy. Do tela správy si potom skopírujete predlohu registračnej karty, ktorú nájdete nižšie, a vyplníte ju. Komentár ku každej kolónke vám pomôže k jej správnemu vyplneniu. Stačí ti fantázia a chuť písať.
Úplne dole nájdete aj predlohu karty pre draka. Tú si pridáte do svojej karty, až keď svojho draka získate. Všetky informácie vypĺňate sami.


Jazdec
Meno a priezvisko: Keďže je veľmi ťažké vymyslieť meno, ktoré by sa hodilo do tejto doby, môžete použiť aj meno, ktoré sa nachádza v kalendári.
Meno musí odpovedať pohlaviu, nesmie byť ťažko vysloviteľné alebo nezmyselné, takže keď si klepnete hlavu o klávesnicu, nie, to určite nepomôže. Taktiež nesmiete použiť meno, ktoré sa objavilo v knihe, filme, alebo je inak známe. (Astrid, Eragon a pod.)

Pohlavie: žena/muž.

Dátum narodenia: Deň, mesiac, rok. Presne v takomto poradí to napíšete. (Žijeme v roku 1965) Vaša postava nesmie byť mladšia ako 13 rokov a staršia ako 18. Toto vekové obmedzenie je kvôli tréningu. Najľahšie sa totiž učia deti.

Rodina: Stačia mená rodičov a súrodencov. Nejaký popis k nim bude ale určite nápomocný k prechodu registráciou. Mená napíšte aj v prípade, že vaša postava svoju rodinu nepozná.

Rasa draka: Tu napíšete iba druh draka, ktorý chcete. Všetky ostatné informácie, ktoré nájdete nižšie, si do karty pridáte, až keď svojho draka získate.

Povaha: Tu napíšete krátke informácie o povahe vašej postavy. Povaha musí byť dlhá aspoň desať riadkov.

Príbeh: Myslím, že za trinásť (a viac) rokov sa vašej postave toho veľa stalo, takže budete mať o čom písať. Príbeh teda musí byť dlhý aspoň na dvadsať riadkov.

Vzhľad: Pridajte obrázok, alebo aspoň podrobný popis vašej postavy.

Domov: Vaša postava niekde býva, preto buď pridajte obrázok vášho domu (najlepšie aby bol priamo z filmu/seriálu), alebo dvoma až troma krátkymi vetami popíšte jeho vzhľad.


Drak
Meno draka: Nesmie byť krkolomné, ťažko vysvetliteľné a musí dávať zmysel. Mená z kníh a filmov sú zakázané. Malo by sa hodiť do našej doby. Vo filme im tiež nedávali mená z fantasy generátorov, ale môžete si nimi pomôcť.

Pohlavie: drak/dračica

Druh: rasa draka

Povaha: v krátkosti opíšte povahu vášho draka minimálne na päť riadkov.

Farba draka: Čo najpodrobnejšie opíšte farbu vášho draka.

Vzhľad: pridajte fotku, prípadne napíšte opis.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://rpg-httyd.slovakforum.net
 
Vzor registračnej karty
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
How to train your dragon RPG :: Profily :: Registrácia-
Prejdi na: