Vitajte na ostrove Berk, ostrove drakov. Vstúpte aj vy a vytvorte svoj osud po boku draka!
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Yträi Haddock & Runi

Goto down 
AutorSpráva
Yträi
Dračí Jazdec
avatar

Počet príspevkov : 282
Join date : 11.08.2016
Age : 17

OdoslaťPredmet: Yträi Haddock & Runi    So august 13, 2016 12:42 am


Pohlavie: dievča

Dátum narodenia: 17.6.1949 (16 rokov)

Rodina: Astrid Hoffersonová a Škyťák Haddock. Jej rodičia sú veľkými legendami vo svete Dračích Jazdcov, stali sa totiž prvými, kto drakov osedlal a vďaka komu je Berk dnes v takom stave, akom je.
Má mladšieho brata Kliďasa, ktorý nesie meno po svojom dedkovi.

Rasa draka: Ohnivák

Povaha: Yträi má z oboch rodičov niečo. Samozrejme, že po matke zdedila ostrý jazýček, silu, tvrdohlavosť, statočnosť a zmysel pre boj, ale napriek tomu sa viac podobá otcovi. Je veľmi vynaliezavá, často má dobre nápady a všetko čo povie, je múdre a pravdivé. Je veľmi inteligentná a snaží sa všetkému porozumieť, aj keď to práve nedáva zmysel.
Rada skúma nové veci, vyhľadáva dobrodružstvá, ale v jej povahe je dosť veľký háčik. Zábave ona nikdy rozumieť nebude. Nerozumie vtipu a ľahko sa urazí. Žiaľ, nezdedila schopnosť stále premýšľať s chladnou hlavou a preto sa nekrotí. Je veľmi výbušná, takže keď ju naštvete, môžete pokojne očakávať aj to, že pred ňou a jej sekerou budete každú chvíľu musieť utekať.
Napriek tomuto je to prirodzený vodcovský typ. Vie, že to nebude ona, kto prevezme dedinu, preto vyhľadáva iné spoločenské skupiny, ktoré by mohla viesť. Preto túži stať sa Jazdkyňou.

Príbeh: Jej narodenie nebolo nijak výnimočné. Ako pri každom dieťati, tak aj teraz sa radovala celá dedina a s ňou v tej dobe aj draky.
Otec už od mala hovoril o tom, ako raz, keď nastane pravý čas, budú spolu lietať na drakoch, skúmať nové ostrovy a možno aj nové plemená drakov.
Lenže jeho aj Astrid narodenie Yträi oddelilo od života s drakmi. Bezzubka aj Burina sa v podstate pozornosti nikdy nedočkali. Yträi tak ani jeden z nich nemal rád, kým trochu nepodrástla - potom to bola ona, kto venoval drakom svoju pozornosť.
Ako roky bežali a ona rástla, jej rodičia sa vrátili k starému životu - a ona s nimi. Nemala síce vlastného draka, lebo Astrid bola stála presvedčená, že na to je príliš malá, ale občas lietala s otcom, a občas zase s mamou. Nenaučili ju, ako draka vychovať. Pripravovali ju na to inak - tvrdnúť v stajniach a čistiť ich. Veď čo by to bolo za dračieho jazdca, keby nevedel takúto základnú vec?
Ako malá s tým, že je už pripravená a chce svojho vlastného draka, stále otravovala. Lenže po čase pochopila, že podľa jej rodičov na to nikdy správny čas nenastane, a tak sa zmierila s tým, že Dračia akadémia pre ňu svoje brány nikdy neotvorí.
Mala asi štrnásť rokov, keď ju Škyťák vzal na dlhý let. Vtedy prvýkrát videla Dračiu základňu. Mnoho Jazdcov tam ešte stále chodievalo, chýbala len Astrid a Škyťák. Rybinoha sa tam presťahoval po tom, ako sa oženil, Snoplivec sa psychicky zrútil, keď sa Astrid vydala za Škyťáka a na pár rokov zmizol a Rafana a Ťafan si užívali života Dračích Jazdcov na Dračích Hraniciach.
Vtedy oficiálne opäť zatúžila stať sa Dračím Jazdcom. A otec jej sľúbil, že za pár rokov, až uvidí, že je pripravená na takýto post, ju vezme za hranice mora a pomôže jej vybrať si draka, ktorý pre ňu bude vhodný.
Pohlavie: dračica
Druh: Ohnivák
Dátum získania: 8.8.2017; 4. herný deň
Povaha: Bude dopísaná.
Farba draka: Runi má vzácne čierne sfarbenie. A po celom tele má roztrúsené malé biele bodky, akoby na ňu snežilo. Na bielom bruchu má zvláštne znaky, akoby vypálené, pripomínajú runy. Podľa toho má svoje meno.
Vzhľad: Bude dopísaný


______________________________________________

Ostatné
Inventár
5 2

Schopnosti draka
Naučené 
Rýchlosť    0 %
 Sila           0%  
obratnosť   0 %
 výdrž         0 %
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Yträi Haddock & Runi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
How to train your dragon RPG :: Profily :: Profily Dračích Jazdcov-
Prejdi na: